Гостьова книга НСПУ

Доброго дня,я вже таряривалий час пишу вірші і готовий розиватися в цьому напрямаку,підкажіть будь-ласка як можна отримати підтримку від досвідчених людей в цій галузі,куди відправити свої вірші для оцінки та можливої майбутньої реалізацінї чи видання,чекаю відповіді!!!

Доброго дня ! Чи не могли б ви підказати мені , куди можна надіслати власні твори для оцінення ? Чи можливо стати членом спілки? Доброго дня ! Чи не могли б ви підказати мені , куди можна надіслати власні твори для оцінення та критики ?

Доброго дня, шановні друзі! З дитинства для душі пишу віршовані твори на різну тематику. Маю близько 800 творів. Допоможіть порадою, де їх можна видати. Зверталася до обласної спілки письменників, але там тільки розводять руками… Чекаю на вашу відповідь.Для зацікавлених історією української мови: Держава Рось та українська мова – http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119 Дулібія Рось на картах – http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps Фото цікавих роських місць – http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo Шановне керівництво НСПУ! Пропоную розглянути цілком реальний і потрібний проект: організацію при НСПУ Літературних курсів. Є чимало авторів-початківців,та осіб, які бажали б опанувати теорію і практику \”красного письменства\”…